Radni sastanak sa predstavnicima Ambasade Republike Indonezije u Beogradu

Radni sastanak sa predstavnicima Ambasade Republike Indonezije u Beogradu oko izrade plana za realizaciju programa u narednoj godini iz  oblasti kulture, umetnosti i turizma održan je u Galeriji Narodnog muzeja, 25.11.2014.godine. Sastanku su pored otpravnika poslova gospodina Widya Parsaoran Gultom-a, prisustvovali i njegovi saradnici, ataše za kulturu gospodja Khotijahtus Sadiyah kao i gospodja Christy Yupiratu,zadužena za administrativne i poslove finansija. Svoje predloge za realizaciju novih manifestacija u narednoj godini iz gore navedenih oblasti dali su svi prisutni saradnici iz Gradske uprave Zaječar, Cekit-a, preduzeća Gitarijada, Privredne komore Zaječar, Hotela Srbija-Tis, likovnog društva Zaart kao i predstavnici folklornih udruženja iz Vražogrnca i Lubnice. Naredni sastanak predviđen je za 2015.godinu, sa tačnim definisanjem maifestacija i programskog sadržaja.

Ovaj post je takodje dostupan na ENGLISH.

Objavljeno u Vesti Označeno sa: , , ,